2013 Telefon Modelleri / 2013 Telefonları / Fiyatları

Unknown | 14:28 | 0 yorum


2013 Telefonları ve fiyatlarını 2013 e yeni girdiğimiz şu günlerde arama sorgularının artmasını nedeni ile yazmaya karar verdim.2013 Telefon Modelleri adlı makalemize hoşgeldiniz.
Bu yıl en çok konuşulacak konularının başında Mobil Teknoloji ve Cep Telefonu Şirketleri ve piyasaya çıkardıkları modelleri geliyor. Dünyaca ünlü Cep Telefonu markaları arasındaki bu kıyasıya rekabet beraberinde bir çok hayal kırıklığına da sahne oldu.

2013 yılında’da aynı rekabete sahne olacağından hiç birimizin kuşkusu yok,bu rekabette kimler yara alacak kimler daha başarılı olacak ilerleyen aylarda hep beraber göreceğiz.
2013 İphone 2013 Telefon Modelleri
iPhone 5 ile yaşanan hayal kırıklığı ile birlikte “sıradaki büyük şey” çok daha fazla merak edilir oldu. 2013 yılında tanışacağımız iPhone 5S, belki de bu zamana kadar yolu en çok gözlenen iPhone olacak. Haziran ayında çıkması beklenen ürünün Retina ya da farklı bir teknolojiye sahip 1080p çözünürlüğünde bir ekrana sahip olması bekleniyor. 128 GB’a kadar yükseltilmiş bellek seçeneği de olası özellikler arasında. Dört çekirdekli bir işlemci ve 8 MB’den yüksek çözünürlüğe sahip güçlendirilmiş yeni bir kameranın iPhone 5S üzerinde yer alması bekleniyor.
2013 Samsunggalaxy-s4
Galaxy S3 ile birlikte doruğa ulaşan Android akıllı telefon popülerliği muhtemelen Galaxy S4 ile sürecek. Yine 4 dört çekirdekli fakat frekansı daha yüksek bir işlemciye sahip olması muhtemel üründeki ekranın 1080p çözünürlüğüne olması ve arka kısmında 13 MP değerinde bir kamera bulundurması bekleniyor. Bunların yanı sıra Galaxy S4’ün 2013 ortalarında çıkacağı öngörülüyor.
2013 HTChtc-m7
HTC hem Android hem de Windows Phone işletim sistemlerine dair yüksek performanslı ürünler sunmaya devam ediyor. 2013, muhtemelen bu işletim sistemlerine dair daha güçlü HTC akıllı telefonların bizimle tanıştıkları yıl olacak. HTC M7 de onlardan biri. 4.7 inç boyutunda ve 1080p çözünürlüğünde ekranla çıkması öngörülen telefonun dört çekirdekli ve 1.7 GHz frekansında işlem yapan bir işlemci üzerine kurulacağı düşünülüyor. 2 GB’lık ara belleğin ve 13 MP değerinde arka kameranın yanı sıra Beats Audio ile HTC M7’nin kulağa hitap etmesi oldukça yüksek bir olasılık.

BlackBerry 2013
blackberry-10
BlackBerry 10 aslında doğrudan bir ürün adı değil. Yeni nesil BlackBerry’ler olarak nitelendirebileceğimiz bu seriye ait ilk akıllı telefonlar ortaya çıkmaya başladı. Görünen o ki, RIM gittikçe zayıfladığı akıllı telefon dünyasındaki varlığını sürdürmek için bazı radikal değişikliklere gidiyor ve 2013 BlackBerry’ler açısından son derece önemli. Yeni BlackBerry’lerin tümünün dokunmatik ekranlı, fiziksel QWERTY klavyenin olmadığı ürünlerden oluşması bekleniyor. Arayüz konusunda da bambaşka bir görüntü ortaya koyacak olan BlackBerry 10 akıllı telefonların yazılım ve donanım konularında birkaç adımı birden atması gerekiyor.
2013 Oppo    oppo-find-5
Birçok kişi Oppo markasını ilk kez duymuş olabilir ki bu normaldir. Bir Çin markası olan Oppo, diğer Çinli markaların aksine kendi özgün ürünlerini ortaya koymaya çalışıyor. Find 5 modeli de bunlardan bir tanesi ve 2013 yılında belki de adını çok sık duyacağımız bir ürün. Zira yeni yılın ilk dönemlerinde tanışacağımız Oppo Find 5, 1080p çözünürlüğündeki ekranı, 1.5 GHz frekansında işlem yapan dört çekirdekli işlemcisi, 2 GB’lık ara bellek birimi, 13 MP değerindeki kamerası ve 4G desteği ile popüler akıllı telefonlara ciddi bir rakip olarak gösteriliyor.

Category: , , , , ,

0 yorum